Szkolenie dla pacjentów: jak uniknąć niepotrzebnych szkód?

FARMAKOTERAPIA

Autor: RPP/rynekaptek.pl   05-11-2015, 13:51

Szkolenie dla pacjentów: jak uniknąć niepotrzebnych szkód? Pacjenci podczas warsztatów WHO dowiedzą się m. in., jak uniknąć zagrożeń szpitalnych

Co roku miliony pacjentów na świecie doznają wielu niepotrzebnych i możliwych do uniknięcia szkód, takich jak niepożądane działania leków. Jak je zgłaszać? O tym można dowiedzieć się na szkoleniu.

Szkolenie "Pacjenci na rzecz bezpieczeństwa pacjentów" jest organizowane przez Biuro Światowej Organizacji Zdrowia w Polsce wraz z Ministerstwem Zdrowia oraz Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia WHO, w dniach 3-4 grudnia 2015 r. w Warszawie.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak zapobiegać zakażeniom szpitalnym i jak zgłaszać niepożądane działania leków, a także poznają współczesne wyzwania, jakie stoją przed służbą zdrowia.

Do udziału w warsztatach organizatorzy zapraszają przedstawicieli organizacji działających na rzecz pacjentów oraz wszystkie osoby, dla których ważna jest poprawa bezpieczeństwa pacjentów i które mogą wykazać się doświadczeniem w nawiązywaniu partnerskiej współpracy z przedstawicielami systemu opieki zdrowotnej i decydentami, także w ramach globalnej współpracy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH