"Zimne" Fakty!

FARMAKOTERAPIA

Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę Expansja Advertising   04-05-2015, 07:18

"Zimne" Fakty!

Transport leków oraz środków medycznych to prawdziwe wyzwanie logistyczne stojące przed ludźmi zarządzającymi nawet małymi flotami samochodów dostawczych. Do ich zadań należy stałe poszukiwanie efektywnych sposobów zapewnienia ciągłości i bezpieczeństwa dostaw.

Prezentujemy unikatowe na polskim rynku rozwiązania oferowane przez firmę Eberspächer.

Jesteśmy doświadczonym producentem rozwiązań dedykowanych transportowi dostawczemu i osobowemu.

Jedną z najbardziej zaawansowanych grup produktowych naszej firmy są kontenery chłodnicze pozwalające na bezpieczne tworzenie łańcucha dostaw leków i środków medycznych wymagających specjalnych warunków przechowywania.

Możemy zmienić praktycznie każdy samochód dostawczy w samochód-chłodnie bez konieczności jego przebudowy i dodatkowych kosztów związanych z jego przystosowaniem.

Jednym z najpopularniejszych kontenerów chłodniczych jest model F0330/NDH.

Pozwala on utrzymywać stałą temperaturę w zakresie od 0 do +30 stopni. Dzięki monolitycznej konstrukcji bryły głównej i zastosowanym materiałom spełnia wszelkie wymogi higieniczne i sanitarne. Jak wszystkie nasze kontenery zgodny jest on z normami EN 55014-1:2006, EN 61006-6-2:2005, EN 60335-2-24/A2:2007 i HCCP 93/43/EEC, posiada także znak bezpieczeństwa CE. Do jego sukcesu rynkowego przyczynia się także kilka elementów związanych z montażem i eksploatacją. Kontener montujemy w przestrzeni ładunkowej za pomocą pasów wykorzystujących standardowe uchwyty. Równie proste jest podłączenie do zasilania. Poprzez otwory konstrukcyjne prowadzimy przewód do akumulatora i urządzenie gotowe jest do pracy. W przypadku awarii samochodu przełożenie kontenera na inny pojazd jest równie łatwe i szybkie. Dotyczy to także sytuacji, których konieczna jest wymiana floty (zakończenie leasingu, koniec czasu eksploatacji pojazdu), nasze kontenery dzięki wysokiej jakości i doskonałym materiałom będą mogły prawdopodobnie przetrwać niejeden samochód.

Kontener posiada system chroniący akumulator samochodu, przystosowany jest do pracy z napięciami 12-24 V, 100-240 V dzięki czemu możemy traktować go także jako stacjonarny magazyn chłodniczy. Przy łatwym sterowaniu, niewymagającym specjalistycznych szkoleń, lekkości (waga 80kg), zabezpieczeniom przeciw niepożądanemu dostępowi i zmianie ustawień, kontener staje się nieocenionym narzędziem dla każdego.

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH