• Komentowany tekst
  • Komentarze
  • obserwator 2013-04-05 15:01:24
    Ale co potwierdza?
  • prawdziwy gosć 2013-04-01 13:41:36
    Biorąc nawet wypośrodkowaną wersję zdarzeń coś musi być na rzeczy bo za dużo osób to potwierdza
  • job 2013-03-31 14:40:42
    oh hipokryci a doz ...wasza troska o pacjentow ...to skandal ...macie mentalnosc tanich łotrzykkow ..układy mafijne ..molestowanie pracownikow ...ile ludzi zwolniliscie bo ci nie chcieli łamac prawa ...waszego obłudnego [prawa..napganialiście ludzi do waszych aptek ..stosując agresywny marketing ..a praciownicy ..płaciliscie za sprzedaz ...wciskanie kitu pacjentom ..kto liczył sie z pacjentem juz u was nie pracuje ..banda maluczcy ludzie ..zakłamani
  • MP 2013-03-28 09:34:39
    Może ktoś wklei odpowiedni link i/lub cytat, a ja z odpowiednią sugestią podeślę do NIA? Nie chce mi się przeszukiwać całości.
  • obserwator 2013-03-28 06:19:13
    Podjęli słuszną decyzję o zamknięciu tych kilku programów, ale to była decyzja biznesowa. Obsługa tych programów jest zbyt kosztowna w stosunku do efektów - właściwie żadnych. Jeden na 10-15 pacjentów faktycznie aktywnie korzystali ze swoich kart, reszta punków była sztucznie nabijana bez wiedzy pacjenta. Zostawili program 60+ bo on jeden napędzał faktycznie ludzi do apteki. Reszta programów nie miała ani szans się zwrócić (ani głębszego sensu ekonomicznego i wizerunkowego ich bytu) i dobrze, że wreszcie do tego doszli. Bo to nie tylko drukowanie kart i ewidencjonowanie punktów. To drukowanie metek, katalogów, wieczne zmiany cen, bałagan w aptece i wreszcie CZAS. Czas farmaceuty przy pierwszym stole na zakładanie kart i nie tylko.

Paradoksalnie ta rezygnacja z tych programów podniesie im sprzedaż, poprawi wyniki i atmosferę wśród personelu.
  • prawdziwy gość 2013-03-27 19:34:06
    A z drugiej strony czy OIA i NRA nie może tego wydrukować i zadać ministrowi konkretne pytanie: dlaczego nie ma apteki dla aptekarza? rozumiem, że jak zawsze w polsce czekamy az bedzie trup aby zmienic prawo
  • Prawdziwy Gość 2013-03-27 19:30:57
    ale w sumie się dziwię. ewidentnie widać, że są błędy w zarzadzaniu po tym co ludzie piszą, czy władze czytając to nie wpadną ma pomysł, żeby zrobić trzęsienie ziemi od góry do dołu i powypier...lać te wszystkie halinki i grazynki które tak im gnebia ludzi?
  • prawdziwy gosć 2013-03-27 19:16:00
    no i ja zajrzałem sobie teraz :) w sumie poważna sprawa można nawet i gdzieś zakapować, może by mieli wjazd. w stanach na bank już wymiar by uwierzył w zeznania tylu świadków. sprawa na tyle poważna że nawet picer się pojawił co zachwala między wierszami :)
  • no name 2013-03-27 18:46:40

Byłem na tej stronie - praca w aptekach doz.
    Nie wiem, co trzyma jeszcze farmaceutów w tej firmie. Nawet technikom tam się już nie opłaca pracować, w sklepach płacą tyle samo lub więcej, a robota podobna.
    Może niektórzy lubią być poniżani ? Są takie osoby, że jak się je upokorzy, to odczuwają ogromną satysfakcję.
  • prawdziwy gość 2013-03-27 18:06:01
    Musicie Państwo właściciele a i Państwo pracownicy, jedni zrozumieć a drudzy uświadomić sobie, że właściciel firmy jest właścicielem firmy a nie właścicielem pracownika. To pracownik bierze odpowiedzialność za sprawy fachowe a żeby wziąć odpowiedzialność nie może podlegać wpływom ani zależnościom. Jest to do uregulowania. Lekarze sobie z tym poradzili
  • Prawdziwy Gosć 2013-03-27 17:22:58
    x zobacz ze to jest to co mowilem ze niektorym wlascicielom boskie moce do glowy uderzaja, to na czym polega praca farmaceuty reguluje prawo na poziomie ustawy a nie widzimisie wlascciela apteki

a tak naprawde mysle ze jego wypowiedz to gadanie obrazonego faceta :)
  • x 2013-03-27 16:24:09
    Kilka dni temu w onet.pl był krótki wywiad ze Szwajcowskim. Stwierdził, że praca farmaceuty w jego sieci aptek będzie teraz polegała na szybkim sprzedawaniu, to znaczy szybkim podawaniu towaru i kasowaniu.

Poczytajcie sobie też728 stronę : praca w aptekach DoZ
    Czy to może być prawda, co tam ludzie opisują ?
  • prawdziwy Gość 2013-03-27 15:19:53
    jogi to co opisałeś: to właśnie tak objawiają sie kompleksy branży niezwiązanej z medycyną. baby lubią chodzić do wróżki i radzić innym. w księgowości nie poradzą wielce wiec się wpier...ją w medycynę i farmację. ja bym im doyebał tabel w excelu do liczenia kosztów, rabatów itd i by siedziały cicho.

najważniejsze do prawa farm i przepisów karnych wpisać: że nikt nie ma prawa wywiaerać wpływu, sugerować czy nakazywać wydawania personelowi fachowemu określonego asortymentu. - na węgrzech takie zapisy wprowadzono. nie możemy dopuszczać, że Waszymi rękami pod groźba zwolnienia ktoś będzie robił ludziom krzywdę tylko dlatego, że na leku X ma większą marżę

TO JEST NAJPILNIEJSZA ZMIANA DO WPROWADZENIA

przepis karny musi sankcjonować albo utratą koncesji albo ograniczeniem wolności na pewno nie grzywną 500 zł
  • janek 2013-03-27 14:39:11
    60+ zostaje
  • x 2013-03-27 13:49:07
    A najbardziej popularne 60 + ?????????
    Kogo oni chcą w ch.... robić ?

POLECAMY W SERWISACH

• Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.