Chcesz pracownika URPL jako prelegenta, złóż wniosek

Z URZĘDU

Autor: URPL/ rynekaptek.pl   01-04-2015, 08:44

Chcesz pracownika URPL jako prelegenta, złóż wniosek Udział pracowników URPL według zasad

Prezes URPL informuje o zasadach uczestnictwa pracowników Urzędu w szkoleniach i konferencjach w roli prelegentów prezentujących oficjalne stanowisko URPL.

Udział pracowników Urzędu w konferencjach lub szkoleniach jest bezpłatny.

Pracownicy Urzędu mogą uczestniczyć jako prelegenci w szkoleniach i konferencjach, które mają zasięg, rangę i znaczenie międzynarodowe, ogólnopolskie, ponadregionalne, a także tych, które wpisują się w tematykę zadań realizowanych przez resort zdrowia, a ich realizacja służy promocji zagadnień związanych z działalnością Urzędu.

Pracownicy Urzędu uczestniczą jako prelegenci tylko w takich szkoleniach lub konferencjach, które są otwarte dla wszystkich zainteresowanych osób oraz nie stwarzają możliwości wystąpienia konfliktu interesów u pracowników Urzędu. Pracownicy Urzędu mogą uczestniczyć tylko w takich szkoleniach lub konferencjach, których organizacja jest w pełni transparentna.
 
Aby zaprosić pracownika Urzędu do wygłoszenia przemówienia na konferencji lub szkoleniu należy wypełnić wniosek, który należy przesłać nie później niż na miesiąc przed dniem, w którym planowane jest szkolenie/ konferencja.

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na uczestnictwo pracownika Urzędu w szkoleniu/ konferencji. Organizator otrzymuje niezwłocznie informację o przyjęciu bądź odrzuceniu wniosku.

Udział pracownika Urzędu w szkoleniu lub konferencji obliguje organizatora do zamieszczenia informacji o udziale pracownika ze wskazaniem jego miejsca zatrudnienia i stanowiska zajmowanego w Urzędzie w brzmieniu przekazanym przez Urząd.

Więcej: http://www.urpl.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH