Członkowie OIA w Łodzi objęci ochroną ubezpieczeniową

Z URZĘDU

Autor: OIA Łódź/rynekaptek.pl   29-09-2015, 08:49

Członkowie OIA w Łodzi objęci ochroną ubezpieczeniową

Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi a poinformowała o zawartym porozumieniu z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń ERGO HESTIA SA dotyczącym umowy ubezpieczenia na rzecz członków Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania zawodu farmaceuty.

Ubezpieczenie zostało zawarte na okres od 1 października 2015 roku do 30 września 2016 roku i dotyczy odpowiedzialności cywilnej za szkody na osobie lub w mieniu wyrządzone osobom trzecim w związku z wykonywaniem zawodu farmaceuty, w tym szkody związane z wydaniem leku innego niż zamówiony,  OC za produkt w zakresie leków przygotowywanych, wydaniem leku zepsutego, sfałszowanego, którego wykrycie nie było możliwe oraz  wydaniem leku przeterminowanego, o ile przekroczenie terminu ważności nie było większe niż 90 dni.

Ubezpieczenie obejmuje członków OIA w Łodzi, którzy mają uregulowane składki członkowskie. Członek Izby, który ma zaległości w opłacaniu składek zostanie objęty ochroną ubepieczeniową od następnego miesiąca po uregulowaniu zaległości

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH