DOW NFZ o zakończeniu weryfikacji kontrolnej umów świadczeń szpitalnych

Z URZĘDU

Autor: nfz-wroclaw.pl/ rynekaptek.pl   23-02-2018, 12:29

DOW NFZ o zakończeniu weryfikacji kontrolnej umów świadczeń szpitalnych Informacja o zakończeniu weryfikacji kontrolnej umów innych niż PSZ zostanie przekazana odrębnym komunikatem w marcu 2018 roku (fot. archiwum)

Dolnośląski Oddział Wojewódzki Narodowego Fundusz Zdrowia informuje, że zakończona została weryfikacja kontrolna umów PSZ (03/8) obowiązujących w IV kw. 2017 roku.

Wyniki przedmiotowej weryfikacji dostępne są poprzez Portal Świadczeniodawcy (kompleksowy przegląd wyników weryfikacji).

W terminie od 23 lutego do 9 marca 2018 roku należy dokonać wszelkich korekt sprawozdawczości i rozliczeń. W ramach zakresów ryczałtowych PSZ możliwa jest pełna komunikacja (usuwanie, poprawianie, dodawania danych o świadczeniach).

W ramach zakresów finansowanych odrębnie komunikacja jest ograniczona do trybu korygowania (usuwania danych o świadczeniach i możliwość poprawy danych statystycznych nie wpływających na dane rozliczeniowe) z dostępem do pełnego trybu naliczenia świadczeń do zapłaty.

W przypadku zakresów finansowanych odrębnie i potrzeby poprawy danych statystycznych i/lub rozliczeniowych należy dokonać tej czynności poprzez przesłanie nowej wersji już wcześniej sprawozdanych danych statystycznych/rozliczeniowych. Nie należy dokonywać poprawy poprzez usunięcie i ponowne przekazanie danych. Nie będzie możliwości ponownego przesłania usuniętych danych.

Informacja o zakończeniu weryfikacji kontrolnej umów innych niż PSZ zostanie przekazana odrębnym komunikatem w marcu 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH