GIF o konferencji dla przedsiębiorców farmaceutycznych

Z URZĘDU

Autor: GIF/rynekaptek.pl   11-10-2016, 09:07

GIF o konferencji dla przedsiębiorców farmaceutycznych Konferencja informacyjna „Przedsiębiorca farmaceutyczny wobec nowych wyzwań prawnych”.

Główny Inspektor Farmaceutyczny zaprasza na konferencję informacyjną „Przedsiębiorca farmaceutyczny wobec nowych wyzwań prawnych” skierowaną do wytwórców, importerów i dystrybutorów produktów leczniczych i substancji czynnych.

Konferencja odbędzie się w dniach 17 i 18 listopada 2016 r. w hotelu Gromada, Plac Powstańców Warszawy 2 w Warszawie.

Jak podaje GIF, pierwszy dzień dedykowany jest dla wytwórców i importerów produktów leczniczych oraz substancji czynnych, a także dla dystrybutorów substancji czynnych. Do udziału w drugim dniu Inspektorat zaprasza reprezentantów podmiotów zajmujących się dystrybucją produktów leczniczych.

- Doświadczenia poprzedniej edycji konferencji pokazały, jak dużym zainteresowaniem cieszy się takie przedsięwzięcie dlatego, aby umożliwić udział jak największej liczbie przedsiębiorców, jest prośba o zgłaszanie jednej osoby reprezentującej danego przedsiębiorcę – pisze główny inspektorat.

O przyjęciu na listę uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz pozytywny wynik weryfikacji. Każdy uczestnik może wziąć udział w konferencji tylko jednego dnia – w zależności od działalności przedsiębiorstwa: wytwórcy/ importerzy/podmioty odpowiedzialne lub hurtownie/ pośrednicy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o zarejestrowanie się przy wykorzystaniu formularza umieszczonego na stronie GIF.

Ostateczne potwierdzenie uczestnictwa zostanie przekazane pocztą elektroniczną do 10 listopada 2016 roku.

Więcej: https://www.gif.gov.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH