GIF o zmianach w prawie farmaceutycznym

Z URZĘDU

Autor: GIF/ rynekaptek.pl   11-05-2015, 15:04

GIF o zmianach w prawie farmaceutycznym

W dniach 23 i 24 kwietnia 2015 r. Główny Inspektor Farmaceutyczny przeprowadził konferencję informacyjną przeznaczoną dla przedstawicieli przemysłu farmaceutycznego w zakresie najnowszych zmian wprowadzonych do ustawy Prawo farmaceutyczne.

W związku z implementacją zapisów Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2011/62/UE z dnia 8 czerwca 2011 r., zmieniającej dyrektywę 2001/83/WE, w zakresie zapobiegania wprowadzeniu sfałszowanych produktów leczniczych do legalnego łańcucha dystrybucji, nowelizacja ma kluczowe znaczenie dla większości przedsiębiorców działających na polskim rynku.

Konferencja podzielona była na dwa bloki tematyczne. Pierwszy dzień poświęcony był zmianom dotyczącym zagadnień związanych z wytwarzaniem i importem produktów leczniczych a także wytwarzaniem, importem i dystrybucją substancji aktywnych.

Drugi dzień dedykowany był przedsiębiorcom zajmującym się obrotem hurtowym i pośrednictwem w obrocie produktami leczniczymi przeznaczonymi dla ludzi.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie środowiska farmaceutycznego jakie wzbudziła organizacja konferencji, GIF prezentuje materiały audiowizualne ze spotkania.

Więcej: https://www.gif.gov.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH