Izba przypomina o kończącym się okresie edukacyjnym

Z URZĘDU

Autor: OOIA/rynekaptek.pl   07-12-2017, 11:27

Izba przypomina o kończącym się okresie edukacyjnym Informacja w sprawie szkoleń ciągłych farmaceutów (Fot. Archiwum)

Opolska Okręgowa Rada Aptekarska przypomina, że w dniu 31 grudnia 2017 roku mija 5-letni okres edukacyjny dotyczący ciągłych szkoleń farmaceutów zatrudnionych w aptekach i hurtowniach farmaceutycznych.

W związku z powyższym, OIA w Opolu kieruję prośbę do farmaceutów o dostarczanie do sekretariatu Opolskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej w Opolu stosownych dokumentów potwierdzających zaliczony okres edukacyjny.

Jednocześnie Izba informuje, że czas trwania okresu edukacyjnego może zostać przedłużony, na uzasadniony wniosek osoby odbywającej ciągłe szkolenie o okres nie dłuższy niż 24 miesiące.

Aby wniosek mógł zostać rozpatrzony, musi wpłynąć do biura Izby przed zakończeniem okresu edukacyjnego tj. przed 31 grudnia 2017 r., w przeciwnym wypadku zgodnie z obowiązującymi przepisami okres edukacyjny pozostanie niezaliczony.

Długość okresu edukacyjnego w ramach szkoleń ciągłych farmaceutów zatrudnionych w aptekach i hurtowniach farmaceutycznych określa rozporządzenie z dnia 25 czerwca 2003 roku ( Dz. U. nr 132, poz.1238 z późn. zm.).

Więcej: http://ooia.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH