Izba przypomina o opiece prawnej dla farmaceutów

Z URZĘDU

Autor: OIA w Warszawie/rynekaptek.pl   10-02-2017, 12:47

Izba przypomina o opiece prawnej dla farmaceutów Opieka prawna dla Członków OIA w Warszawie gwarantuje pomoc prawną także w kwestiach prywatnych

Całodobowa obsługa prawna gwarantuje dostęp do prawnika i pomoc we wszystkich sytuacjach, które wymagają znajomości aktualnych przepisów prawa - przypomina OIA w Warszawie.

Warszawska OIA przypomina, że decyzją Prezydium Okręgowej Rady Aptekarskiej OIA w Warszawie, Członkowie  warszawskiej OIA (nieposiadający większych zaległości składkowych) zostali objęci 24 godzinną Opieką Prawną.

Obsługę prawną w 2017 r. prowadzi firma Lex Secure.

Firma podczas pierwszej rozmowy telefonicznej przeprowadzi weryfikację Farmaceuty Członka OIA w Warszawie jako upoważnionej do korzystania z usługi.

Całodobowa obsługa prawna gwarantuje dostęp do prawnika i pomoc w rozwiązywaniu zagadnień prawnych we wszystkich sytuacjach, które wymagają znajomości aktualnych przepisów prawa - tak w sprawach zawodowych jak i prywatnych.

Izba informuje, że będzie na bieżąco dopisywała do listy uprawnionych do skorzystania z obsługi prawnej nowych Członków oraz przekazywała informacje dot. osób, które skreśliły się z Izby (zawiesiły przynależność w OIA w Warszawie).

Izba zwraca się także z prośbą do wszystkich zainteresowanych, którzy w ostatnim czasie zmieniali adres do korespondencji i go nie aktualizowali, o przesłanie aktualizacji- najlepiej drogą mailową na adres: klaudiusz.kulak@oia.waw.pl.

Więcej: http://www.warszawa.oia.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH