Jednolity tekst ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym

Z URZĘDU

Autor: Dziennik Ustaw/rynekaptek.pl   29-11-2017, 11:29

Jednolity tekst ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym Ogłoszono jednolity tekst ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Fot. Archiwum)

W Dzienniku Ustaw zostało opublikowane obwieszczenie Marszałka Sejmu z dnia 8 listopada 2017 roku w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Podany w załączniku do niniejszego obwieszczenia jednolity tekst ustawy obejmuje zmiany wprowadzone ustawą z dnia 21 października 2016 r. o zmianie ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty oraz niektórych innych ustaw oraz ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. – Przepisy wprowadzające ustawę – Prawo oświatowe.

Dodano także zmiany wynikające z przepisów ogłoszonych przed dniem 8 listopada 2017 r.

Obwieszczenie określa zasady organizacji, funkcjonowania i finansowania systemu oraz zasady zapewnienia edukacji w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Zgodnie z obwieszczeniem, wysokość środków na finansowanie zespołów ratownictwa medycznego dla danego województwa stanowi iloczyn środków ustalonych w ustawie budżetowej z przeznaczeniem na finansowanie zadań zespołów ratownictwa medycznego i udziału procentowego.

Więcej: http://www.dziennikustaw.gov.pl/

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH