Katowice: szkolenie dla farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych

Z URZĘDU

Autor: FB/ rynekaptek.pl   15-03-2018, 15:45

Katowice: szkolenie dla farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych Za szkolenie będą przyznane 2 punkty edukacyjne miękkie (fot. archiwum)

Śląska Izba Aptekarska informuje o szkoleniu z zakresu funkcjonalności systemu monitorowania kształcenia pracowników medycznych (SMK).

14 kwietnia 2018 r. o godz. 10.00 w Kampusie Wydziału Farmaceutycznego z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przy ul. Jedności 8 odbędzie się szkolenie z zakresu funkcjonalności systemu monitorowania kształcenia pracowników medycznych (SMK).

Szkolenie dedykowane jest dla farmaceutów i diagnostów laboratoryjnych, zamierzających rozpocząć proces doskonalenia specjalizacyjnego w Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, oraz dla osób mogących pełnić rolę Kierowników wspomnianych procesów kształcenia podyplomowego.

Szkolenie jest współorganizowane z Departamentem Nauki i Szkolnictwa Wyższego Ministerstwa Zdrowia, z Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia oraz z Wydziałem Zdrowia Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.

Za szkolenie będą przyznane 2 punkty edukacyjne miękkie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH