Kraków: będą debatować o oszustwach i korupcji

Z URZĘDU

Autor: URPL/rynekaptek.pl   13-07-2011, 10:33

8 Doroczna Konferencja Europejskiej Sieci do Spraw Oszustw i Korupcji w Ochronie Zdrowia (EHFCN) odbędzie się w Krakowie w dniach 6-7 października 2011 roku i będzie poświęcona tematowi "Zwalczanie oszustw w sektorze ochrony zdrowia i zabezpieczenia społecznego: jak maksymalizować zasoby?".

EHFCN jest organizacją non-profit zajmującą się zwalczaniem oszustw i korupcji w sektorze ochrony zdrowia w Europie, której celem jest poprawa systemów ochrony zdrowia.

Sieć zapewnia swoim podmiotom członkowskim informacje, narzędzia i stanowi platformę wymiany dobrych praktyk, promuje rozwój wspólnych standardów pracy i reprezentuje swoich członków wobec instytucji europejskich.

Tegoroczna konferencja nie będzie koncentrować się tylko na zwalczaniu oszustw w ochronie zdrowia, ale także na zwalczaniu oszustw w szeroko rozumianej sferze socjalnej. Chociaż systemy zabezpieczenia socjalnego i ochrony zdrowia są różne w poszczególnych państwach członkowskich Sieci, procesy oszustw cechują podobieństwa, a strategie i metody zwalczania ich są ogólnie i technicznie rzecz biorąc takie same dla obydwu sektorów. Mogą być one porównywane i dostosowywane do odpowiednich okoliczności.

Konferencja jest otwarta dla każdego, kto jest zainteresowany powyższą tematyką. Dalsze informacje są dostępne pod adresem: www.ehfcn.org/conference2011.

Więcej: http://www.urpl.gov.pl/aktualnosci/8-doroczna-konferencja
-europejskiej-sieci-do-spraw-oszustw-i-korupcji-w-ochronie-zdrowia
Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH