Leczenie szpitalne: z tymi placówkami będzie współpracowała AOTMiT

Z URZĘDU

Autor: AOTMiT/rynekaptek.pl   19-08-2016, 13:30

Leczenie szpitalne: z tymi placówkami będzie współpracowała AOTMiT Agencja wyłoniła placówki realizujące świadczenia w rodzaju leczenie szpitalne.

Prezes Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji informuje, iż zakończyło się postępowanie o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych z zakresu leczenie szpitalne.

Agencja informuje, że w trakcie postępowania prowadzonego na podstawie art. 31lc ust. 4 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. z 2008 r., Nr 164, poz. 1027 z późn. zm.) realizującymi świadczenia w rodzaju leczenie szpitalne wyłonione zostały następujące podmioty: 

• Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 Śląskiego Uniwersytetu w Katowicach wchodzący w skład Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach,
• Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o.

Nie dokonano wyboru podmiotów w pierwszej grupie terytorialnej dla małych i dużych przedsiębiorstw. W czwartej grupie terytorialnej dla dużych przedsiębiorstw został tylko wybrany jeden podmiot ze względu na brak odpowiedzialnej szczegółowości danych, zawartych w deklaracji świadczeniodawców. 

W trakcie wcześniejszego postępowania udało się wyłonić świadczeniodawców w II, III i IV grupie regionów (za wyjątkiem tzw. dużych szpitali - IV).

Więcej: http://www.aotm.gov.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH