Leki dla zasłużonych pacjentów – zamiany w wykazie

Z URZĘDU

Autor: Dziennik Ustaw/łs/rynekaptek.pl   09-10-2014, 15:06

Leki dla zasłużonych pacjentów – zamiany w wykazie Rozporządzenie opublikowane zostało w Dzienniku Ustaw 8 października 2014 roku pod poz. 1360

23 października 2014 r. wejdzie w życie rozporządzenie ministra zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie wykazu leków dla świadczeniobiorcy posiadającego tytuł „Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi” lub „Zasłużonego Dawcy Przeszczepu”.

Zmiany są kosmetyczne. Z wykazu leków, które świadczeniobiorca posiadający tytuł „Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi” lub „Zasłużonego Dawcy Przeszczepu” może stosować w związku z oddawaniem krwi lub w związku z oddawaniem szpiku lub innych regenerujących się komórek i tkanek albo narządów zniknęły produkty dwa produkty lecznicze: Ferro-Gradumet (30 tabletek) oraz Vitaminum B compositum Polfarmex (50 tabletek w blistrach). Związane jest to z wygaśnięciem pozwolenia na dopuszczenie do obrotu. 

Jednocześnie preparat witaminowy zamieszczony w wykazie pod Lp. 13 - Vitaminum B compositum Pliva zmieniono na Vitaminum B compositum Teva (50 tabletek)

Więcej: www.dziennikustaw.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH