Łódź: farmaceutka kandyduje do Sejmu

Z URZĘDU

Autor: OIA Łódź/ rynekaptek.pl   06-10-2015, 12:39

Łódź: farmaceutka kandyduje do Sejmu Farmaceutka kandyduje do Sejmu

Magister farmacji Zofia Rogowska-Tylman, członek Okręgowej Izby Aptekarskiej w Łodzi, ubiega się o mandat poselski.

Pani magister jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi. Jest członkiem Prezydium Okręgowej Rady Aptekarskiej w Łodzi i członkiem Naczelnej Rady Aptekarskiej. Jest wieloletnim kierownikiem apteki w szpitalu w Łowiczu. Jest radną kilku  kadencji Rady Powiatu Łowickiego. Jest specjalistą  w zakresie farmacji szpitalnej i aptecznej.

Priorytetem jej działań jest służba zdrowia, jej rozwój oraz poprawa warunków leczenia chorych, współudział w opracowaniu polityki lekowej państwa.

Zofia Rogowska-Tylman jest kandydatką niezależną. Kandyduje w okręgu wyborczym nr 11 z listy numer 5 (PSL). Miejsce na liście -15. 

Okręg wyborczy nr 11 wyznaczony  przez granice następujących powiatów i ich miast: Kutno i powiat kutnowski, Łask i powiat łaski, Łowicz i powiat łowicki, Łęczyca i powiat łęczycki, Pabianice i powiat pabianicki, Pajęczno i powiat pajęczański, Poddębice i powiat poddębicki, Sieradz i powiat sieradzki, Wieruszów i powiat wieruszowski, Wieluń i powiat wieluński, Zduńska Wola i powiat zduńsko-wolski,  Zgierz i powiat zgierski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH