Łódź: szkolenie za 4 punkty "twarde"

Z URZĘDU

Autor: ŁOIA/rynekaptek.pl   23-02-2016, 14:11

Łódź: szkolenie za 4 punkty "twarde" Aptekarze z Łodzi zdobędą wiedzą na temat roli farmaceuty w procesie leczenia

Łódzka Okręgowa Izba Aptekarska zaprasza aptekarzy na konferencję naukowo-szkoleniową nt: "Rola farmaceuty w procesie leczenia pacjenta".

Konferencja odbędzie się w Łodzi w dniu 12.03. br. w Hotelu Holiday Inn. W ramach szkolenia odbędzie się Kurs:"Nutraceutyki, suplementy i witaminy" podczas, którego omówione zostaną suplementy diety, ich podział, wskazania i przeciwwskazania do suplementacji a także ich znaczenie w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych.

Poruszone zostaną też zagadnienia związane z kompresjoterapią w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej, chorobami zwyrodnieniowymi stawów a także rolą melatoniny w leczeniu zaburzeń snu.

Kurs "Nutraceutyki, suplementy i witaminy" zostanie zakończony testem sprawdzającym wiedzę uczestników, którego pomyślne zaliczenie umożliwi uzyskanie 4 punktów edukacyjnych „twardych“ w ramach szkoleń ciągłych Za uczestnictwo w wykładach przewidziane są 4 punkty edukacyjne miękkie w ramach szkoleń ciągłych, wpisywane na podstawie listy obecności.

Udział w konferencji naukowo-szkoleniowej jest nieodpłatny.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH