Lubuski NFZ ma nowego szefa

Z URZĘDU

Autor: LOW NFZ/rynekpatek.pl   08-01-2016, 11:34

Lubuski NFZ ma nowego szefa Piotr Bromber został nowym szefem lubuskiego NFZ. Fot. NFZ

Od 31 grudnia 2015 r. Piotr Bromber pełni obowiązki dyrektora Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. Od 29 października 2007 r. pełnił funkcję zastępcy dyrektora ds. Ekonomiczno-Finansowych oddziału.

Piotr Bromber jest mgr politologii (Wydział Nauk społecznych, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu), studia doktoranckie z zakres nauk ekonomicznych ukończył na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.

Ukończył również liczne kursy i szkolenia zawodowe z zakresu zarządzania i finansów publicznych w szczególności z zakresu kontroli i nadzoru, zamówień publicznych, ochrony zdrowia w tym również studia podyplomowe: „Kontrola i audyt wewnętrzny w gospodarce i administracji” (Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości w Poznaniu) oraz „Zarządzanie Finansami – ujęcie praktyczne” (Uniwersytet Ekonomicznyw Poznaniu).

Doświadczenie zawodowe zdobył pracując w administracji rządowej w województwie, gdzie zajmował się zamówieniami publicznymi, kontrolą i audytem wewnętrznym oraz zarządzaniem funduszami europejskimi. Pełnił m. in. funkcję Kierownika Oddziału Audytu Wewnętrznego oraz Dyrektora Wydziału Zarządzania Funduszami Europejskimi.

Posiada również doświadczenie dydaktyczne, które zdobył prowadząc zajęcia m. in. na Uniwersytecie Szczecińskim i Uniwersytecie Zielonogórskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH