Mazowieckie: nowe zasady zgłoszeń aptek na praktyki dla studentów

Z URZĘDU

Autor: OIA w Warszawie/rynekaptek.pl   09-02-2017, 11:57

Mazowieckie: nowe zasady zgłoszeń aptek na praktyki dla studentów Warszawska OIA w sprawie nowych zasad zgłoszeń aptek w celu przyjęcia studentów na praktyki

OIA w Warszawie informuje o nowych zasadach zgłoszeń aptek z terenu województwa mazowieckiego na 6 miesięczne praktyki studentów VI roku Wydziałów Farmaceutycznych uczelni medycznych w 2017 roku.

Prodziekan do spraw dydaktyczno – wychowawczych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wystosował list do aptek z terenu woj. mazowieckiego, w którym informuje o rozpoczęciu naboru aptek do prowadzenia 6 – miesięcznych praktyk zawodowych.

Od tego roku, w porozumieniu z OIA w Warszawie oraz z Wojewódzkim Inspektoratem Farmaceutycznym będzie tworzona stała lista współpracujących z Wydziałem aptek.

Prodziekan wyjaśnia, że celem utworzenia stałej listy jest ułatwienie procesu naboru oraz poprawa współpracy z uczelnią/apteką.

- Zainteresowani składają wymaganie dokumenty jednorazowo i o zmianach personalnych w aptece lub rezygnacji z przyjmowania studentów, powinni poinformować pisemnie Dziekana – wskazuje.

Dodaje, że w procesie naboru mogą być zaakceptowane apteki nie posiadające loży laminarnej.

Dla studentów odbywających praktyki w takiej aptece, Wydział zorganizuje przeszkolenie z zakresu pracy w warunkach aseptycznych.

Termin zgłaszania aplikacji to 15 marzec 2017 r.

Więcej: http://www.warszawa.oia.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH