MON ogłasza nabór na stanowisko oficera – farmaceuty

Z URZĘDU

Autor: NIA/rynekaptek.pl   05-01-2018, 09:48

MON ogłasza nabór na stanowisko oficera – farmaceuty MON prowadzi nabór dla kandydata na żołnierza -oficera z tytułem magistra farmacji (Fot. Archiwim)

Naczelna Izba Aptekarska informuje o naborze do służby w Wojsku Polskim na stanowisku oficera – farmaceuty. Publikuje procedury naboru farmaceutów do Sił Zbornych RP w 2018 roku.

Departament Wojskowej Służby Zdrowia Ministerstwa Obrony Narodowej wystosował pismo, w którym opisuje procedury naboru farmaceutów do SZ RP w 2018 roku.

Informuje, że jak w poprzednim roku, nabór dla kandydatów na żołnierzy-oficerów (magistrów farmacji) służby zawodowej prowadzi Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu.

W pierwszym etapie do 19 stycznia 2018 roku kandydaci do 3.-miesiecznego Studium Oficerskiego zobowiązani są do dokonania rejestracji elektronicznej na stronie Akademii, dostarczenia do Dyrektora Departamentu Kadr MON w Warszawie poprzez Komendanta Wojskowej Komendy Uzupełnień właściwego do miejsca zameldowania szeregu dokumentów wymienionych w piśmie, a opublikowanych na stronie NIA.

Następny etap polega na weryfikacji i kompletowaniu Teczki Akt Personalnych (TAP) kandydata przez Departament Kadr MON, który ostatecznie przesyła je do Rektora Akademii. W trakcie postępowania rekrutacyjnego Komisja Rekrutacyjna Uczelni podczas rejestracji kandydatów dokonuje ostatecznej weryfikacji dokumentów.

Brak jakiegokolwiek z ww. dokumentów w dniu stawiennictwa na postępowanie rekrutacyjne w AWL skutkuje niedopuszczeniem do kolejnego etapu (egzaminu wstępnego) i dyskwalifikacją w dalszym procesie rekrutacyjnym.

Ostatnim etapem postępowania rekrutacyjnego jest rozmowa kwalifikacyjna. Do rozmowy kwalifikacyjnej przystępują wszyscy kandydaci, którzy pozytywnie przejdą poprzednie etapy.

Więcej: http://www.nia.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH