MZ chce poznać preferencje konsumentów dot. m.in. suplementów

Z URZĘDU

Autor: MZ/ rynekaptek.pl   27-01-2017, 13:04

MZ chce poznać preferencje konsumentów dot. m.in. suplementów Resort ogłosił konkurs na wykonawcę badań konsumenckich

Minister Zdrowia ogłasza konkurs ofert na realizację zadania z zakresu zdrowia publicznego: badanie preferencji konsumentów dotyczących wyboru produktów spożywczych (w tym suplementów diety).

Przedmiotem konkursu jest wybór instytutu badawczego lub uczelni wyższej jako realizatora zadania z zakresu zdrowia publicznego polegającego na badaniu preferencji konsumentów dotyczących wyboru produktów spożywczych (w tym suplementów diety) w zakresie realizacji zaleceń zdrowego żywienia w 2017 r.

Zadanie powinno być realizowane z uwzględnieniem aktualnej wiedzy naukowej. Jego realizacja podlegać będzie ocenie pod kątem efektywności i skuteczności w osiąganiu zaplanowanych rezultatów.

Celem badania jest diagnoza preferencji konsumentów dotyczących wyboru produktów spożywczych (w tym suplementów diety). W ramach realizacji zadania oczekuje się zidentyfikowania postaw konsumenckich wobec środków spożywczych ze wszystkich grup towarowych dostępnych na polskim rynku.

Badanie powinno zostać zaplanowane tak, aby jego wyniki mogły posłużyć do opracowania programów promocji zdrowia ukierunkowanych na poprawę zachowań żywieniowych konsumentów. Wyniki badania pozwolą również na ocenę świadomości żywieniowej polskich konsumentów.

Prawidłowo przygotowaną i wypełnioną ofertę wraz z załącznikami (w jednym egzemplarzu) należy złożyć w formie papierowej w terminie od dnia 27 stycznia 2017 r. do dnia 17 lutego 2017.

Zadanie należy zrealizować nie później niż od dnia 15 marca 2017 r. do dnia 31 grudnia 2017 r.

Więcej: www.mz.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH