MZ: poszukiwani członkowie Rady ds. Zdrowia Publicznego

Z URZĘDU

Autor: MZ/ rynekaptek.pl   01-12-2015, 14:57

MZ: poszukiwani członkowie Rady ds. Zdrowia Publicznego

Resort zdrowia poszukuje kandydatów do Rady do spraw Zdrowia Publicznego spośród przedstawicieli reprezentatywnych organizacji pracodawców i organizacji pozarządowych.

Na podstawie art. 6 ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zdrowiu publicznym (Dz. U. poz. 1916), zostanie utworzona Rada do spraw Zdrowia Publicznego, która będzie pełnić funkcję opiniodawczo-doradczą dla ministra zdrowia.

W związku z powyższym, minister zdrowia rozpoczyna nabór na członków Rady do spraw Zdrowia Publicznego spośród kandydatów wskazanych przez reprezentatywne organizacje pracodawców, organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie Dz. U. z 2014 r. poz. 1118, z późn. zm.).

Departament Zdrowia Publicznego zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie kandydatów do pełnienia funkcji członka ww. Rady, stosownie do art. 7 ust. 1 pkt 15 i 16 ustawy o zdrowiu publicznym, w terminie do 12 grudnia 2015 r. (liczy się data wpływu zgłoszenia do Ministerstwa Zdrowia).

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH