MZ ws. zakresu czynności sekretarza i podsekretarzy stanu

Z URZĘDU

Autor: Dziennik MZ/rynekaptek.pl   02-02-2017, 10:06

MZ ws. zakresu czynności sekretarza i podsekretarzy stanu MZ ws. zakresu czynności Sekretarza Stanu oraz Podsekretarzy Stanu w resorcie zdrowia

Minister Zdrowia wydał 2 lutego 2017 r. zarządzenie w sprawie zakresu czynności Sekretarza Stanu oraz Podsekretarzy Stanu w Ministerstwie Zdrowia. Określił w nim zakres zadań nowo powołanej wiceminister.

Zarządzenie ustala zakres czynności Sekretarza Stanu i Podsekretarzy Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Zarządzenie określa m.in. działania nowo powołanego Sekretarza Stanu - Józefy Szczurek-Żelazko, która sprawuje to stanowisko od 1 lutego 2017 r.

Józefa Szczurek – Żelazko jest członkiem Stałego Komitetu Rady Ministrów i Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego. Inicjuje, koordynuje i nadzoruje wykonywanie zadań przez Departament Dialogu Społecznego, Departament Matki i Dziecka, Departament Nadzoru, Kontroli i Skarg i Departament Pielęgniarek i Położnych.

Nadzoruje również działalność jednostek organizacyjnych podległych lub nadzorowanych, m.in. są to: Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi, Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Mikrobiologicznej w Warszawie, czy Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii w Warszawie.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Więcej: http://dziennikmz.mz.gov.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH