MZ wybrało dostawcę krwi i jej składników

Z URZĘDU

Autor: MZ/ rynekaptek.pl   21-07-2017, 12:25

MZ wybrało dostawcę krwi i jej składników Decyzją komisji konkursowej, zaakceptowaną przez ministra zdrowia, do realizacji zadania na lata 2018-2020 wybrano stołeczny Wojskowy Instytut Medyczn

Minister Zdrowia dokonał wyboru realizatora programu polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020" w zakresie optymalizacji stosowania składników krwi i produktów krwiopochodnych.

Resort informuje w wyborze realizatora programu polityki  zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020”, w zakresie zadania „Optymalizacja stosowania składników krwi i produktów krwiopochodnych” - w części II dotyczącej aktualizacji i opublikowania „Wytycznych w zakresie leczenia krwią i jej składnikami oraz produktami krwiopochodnymi w podmiotach leczniczych”, którego realizacja przewidziana jest na lata 2018-2020.

Decyzją komisji konkursowej, zaakceptowaną przez ministra zdrowia, do realizacji zadania na lata 2018-2020 wybrano stołeczny Wojskowy Instytut Medyczny.

Wybranemu oferentowi przyznano środki publiczne na realizację przedmiotu konkursu w roku 2018 w wysokości 70 625 zł.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH