NFZ: konsultacje projektu dot. świadczeń opieki na kobietą i dzieckiem

Z URZĘDU

Autor: NFZ/ rynekaptek.pl   14-03-2018, 13:41

NFZ: konsultacje projektu dot. świadczeń opieki na kobietą i dzieckiem Opinie w sprawie projektu należy przekazać w terminie do dnia 28 marca 2018 roku (fot. archiwum)

Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia przedstawiła, w celu wyrażenia opinii przez właściwe w sprawie podmioty, projekt zarządzenia w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez podmioty realizujące świadczenia koordynowanej opieki nad kobietą i dzieckiem.

Jak podaje Fundusz zmiany wprowadzone w niniejszym projekcie zarządzenia są efektem dużej liczby zmian wprowadzonych do zarządzenia Nr 125/2016/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 22 grudnia 2016 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej przez podmioty realizujące świadczenia koordynowanej opieki nad kobietą i dzieckiem oraz zmiany niektórych zarządzeń Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia w związku z przepisami ustawy o wsparciu kobiet w ciąży i rodzin "Za życiem".

Jednocześnie w załączniku nr 1d stanowiącym Katalog produktów rozliczeniowych koordynowanej opieki nad osobami z całościowymi zaburzeniami rozwoju (KO-CZR), w ramach produktu rozliczeniowego: KO-CZR program terapeutyczno-rehabilitacyjny wydłużono możliwość rozliczenia 25 godzin programu terapeutycznego z miesięcznego na kwartalny. 

Opinie w sprawie przedmiotowego projektu należy przekazać w terminie do dnia 28 marca 2018 roku.

Więcej: http://www.nfz.gov.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH