NFZ: nowe zarządzenie ws. programów lekowych

Z URZĘDU

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   13-12-2016, 09:42

NFZ: nowe zarządzenie ws. programów lekowych NFZ wydał nowe zarządzenie ws. programów lekowych.

Prezes NFZ opublikował znowelizowane zarządzenie Nr 119/2016/DGL w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy zdrowotne (lekowe).

Zarządzenie wprowadza zmiany w zarządzeniu Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 30 czerwca 2016 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy zdrowotne (lekowe) i w znowelizowanym zarządzeniu Prezesa Funduszu z dnia 28 lipca 2016 r.

Do postępowań w sprawie zawarcia umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej wszczętych i niezakończonych przed dniem wejścia w życie zarządzenia, stosuje się przepisy dotychczasowe.

Dyrektorzy oddziałów wojewódzkich Narodowego Funduszu Zdrowia obowiązani są do wprowadzenia do postanowień umów zawartych ze świadczeniodawcami zmian wynikających z wejścia w życie przepisów niniejszego zarządzenia.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania, z mocą od dnia 1 listopada 2016 r., z wyjątkiem § 1 pkt 1 w zakresie poz. 14 załącznika nr 1l do zarządzenia, który wchodzi w życie z dniem podpisania, z mocą od dnia 1 lipca 2016 r.

Więcej: http://nfz.gov.pl/zarzadzenia-prezesa/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH