NFZ: projekt dot. realizacji umów w zakresie poz

Z URZĘDU

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   31-05-2017, 09:37

NFZ: projekt dot. realizacji umów w zakresie poz Projekt zarządzenia ws. warunków i realizacji umów w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej

NFZ wydał komunikat dotyczący przekazania do opiniowania projektu zarządzenia prezesa NFZ zmieniającego zarządzenie w sprawie określenia warunków zawarcia i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie podstawowej opiece zdrowotnej.

Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia przedstawia, w celu wyrażenia opinii przez określone w art. 146 ust. 4 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz § 2 ust. 3 i 4 załącznika do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 15 września 2015 r. w sprawie ogólnych warunków umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej, właściwe w sprawie podmioty, projekt zarządzenia Prezesa NFZ ws. określenia warunków zawarcia i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Opinie w sprawie przedmiotowego projektu należy przekazywać w terminie do dnia 13 czerwca 2017 roku do godz. 12.00 na adres e-mail: sekretariat.dsoz@nfz.gov.pl.

Więcej: http://nfz.gov.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH