NFZ w Olsztynie prosi o zaktualizowanie numeru PWZ

Z URZĘDU

Autor: OIA w Olsztynie/rynekaptek.pl   23-02-2018, 12:03

NFZ w Olsztynie prosi o zaktualizowanie numeru PWZ W przypadku kierowników aptek dokonanie stosownej zmiany na portalu SZOI powinno nastąpić w trybie pilnym (Fot. Archwiwum)

Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki NFZ w Olsztynie zwraca się z prośbą o sprawdzenie w Centralnym Rejestrze Farmaceutów aktualnego numeru prawa wykonywania zawodu farmaceuty i zaktualizowanie tych danych w portalu SZOI.

W zawiązku z faktem wymiany przez Okręgowe Izby Aptekarskie numerów praw wykonywania zawodu magistrom farmacji, których numery zapisane były dotychczas w notacji rzymskiej na notację arabską, Warmińsko-Mazurski Oddział Wojewódzki NFZ w Olsztynie zwraca się z prośbą o sprawdzenie w Centralnym Rejestrze Farmaceutów aktualnego numeru prawa wykonywania zawodu farmaceuty i zaktualizowanie tych danych w portalu System Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI).

W przypadku kierowników aptek dokonanie stosownej zmiany na portalu SZOI powinno nastąpić w trybie pilnym, nie później niż do dnia 1 marca 2018 roku.

NFZ wskazuje także na konieczność uzyskania stosownego wpisu w Okręgowej Izbie Aptekarskiej w dokumencie potwierdzającym prawo wykonywania zawodu, a następnie dostarczenie kserokopii zaktualizowanego wpisu do tutejszego Oddziału najpóźniej do dnia 31 marca 2018 roku.

Więcej: http://olsztyn.oia.org.pl/

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH