NFZ wprowadza zmiany do regulaminu organizacyjnego

Z URZĘDU

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   20-10-2016, 14:34

NFZ wprowadza zmiany do regulaminu organizacyjnego Prezes Funduszu wydał nowe zarządzenie ws. organizacji w strukturach Centrali NFZ.

Prezes NFZ wydał zarządzenie NR 108/2016/GPF zmieniające poprzednie zarządzenie ws. regulaminu organizacyjnego Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia.

Regulamin organizacyjny i schemat organizacyjny Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia stanowią załączniki do zarządzenia nr 15/2015/GPF Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 24 marca 2015 r. w sprawie regulaminu organizacyjnego Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia.

Zarządzenie Nr 108/2016/GPF z dnia 20 października br. wprowadza kolejne zmiany w regulaminie przyjętym zarządzeniem nr 15/2015/GPF.

W zakresie dotyczącym realizacji zadań merytorycznych kontroli wewnętrznej w odniesieniu do Centrali, Dział Kontroli Wewnętrznej wchodzący w skład Departamentu Kontroli, podlega Prezesowi Funduszu.

W strukturze Departamentu Kontroli znajduje się Wydział Audytorów Wewnętrznych, będący komórką funkcjonalnie niezależną i wyodrębnioną, wykonującą zadania z zakresu audytu wewnętrznego, której celem jest wspieranie Prezesa w realizacji jego celów i zadań.

Ponadto, Dyrektorzy Departamentu Kontroli oraz Departamentu Analiz i Strategii w terminie 14 dni od dnia podpisania niniejszego zarządzenia opracują projekty wewnętrznych regulaminów organizacyjnych kierowanych przez siebie komórek organizacyjnych i przedłożą je do zatwierdzenia Prezesowi Funduszu.

Więcej: http://www.nfz.gov.pl/

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH