NFZ ws. umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej

Z URZĘDU

Autor: KOIA/rynekaptek.pl   24-01-2017, 11:09

NFZ ws. umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej NFZ ws. podpisywania tekstów jednolitych umów na 2017 rok

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Kielcach wydał komunikat dla świadczeniodawców realizujących umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej dotyczący podpisywania tekstów jednolitych umów na 2017 rok.

Świętokrzyski OW NFZ w Kielcach informuje, że od 24 stycznia 2017 roku od godz. 9.00 świadczeniodawcy realizujący umowy w rodzajach świadczeń takich jak:

podstawowa opieka zdrowotna, ambulatoryjna opieka specjalistyczna, rehabilitacja lecznicza, profilaktyczne programy zdrowotne, leczenie stomatologiczne, opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień, opieka paliatywna i hospicyjna, świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze w ramach opieki długoterminowej, świadczenia zdrowotne odrębnie kontraktowane, zaopatrzenie w wyroby medyczne

będą mogli podpisywać i odbierać pisemne wersje aneksów do umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej wprowadzające jednolity tekst umowy na rok 2017.

Dla zapewnienia szybkiego i sprawnego procesu podpisywania dokumentów, każdy świadczeniodawca powinien zapamiętać swój kod w systemie KS-SIKCH (5-cyfrowa liczba w numerze umowy np. 13-SOK11-11-01931-003).

NFZ przypomina, że brak podpisania aneksów uniemożliwi po stronie świadczeniodawcy rozliczenie świadczeń za styczeń 2017 r.

Więcej: http://koia.kielce.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH