NFZ ws. współpracy z instytucjami państw UE i EFTA

Z URZĘDU

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   21-04-2017, 09:42

NFZ ws. współpracy z instytucjami państw UE i EFTA Fundusz ws. Zespołu zadaniowego do spraw wdrożenia rozwiązań proceduralnych w zakresie współpracy NFZ z instytucjami UE

Prezes NFZ wydał znowelizowane zarządzenie w sprawie powołania Zespołu zadaniowego do spraw opracowania oraz wdrożenia rozwiązań proceduralnych w zakresie współpracy Funduszu z instytucjami innych państw członkowskich UE/EFTA.

Zakres tej współpracy miałby polegać na odzyskiwaniu należności z tytułu nienależnie udzielonych świadczeń na podstawie przepisów o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego.

Zarządzenie z 20 kwietnia określa zmiany:

W zarządzeniu nr 120/2016/DWM Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z 8 grudnia 2016 r. w sprawie powołania Zespołu zadaniowego do spraw opracowania oraz wdrożenia rozwiązań proceduralnych w zakresie współpracy NFZ a z instytucjami innych państw członkowskich UE/EFTA w zakresie odzyskiwania należności z tytułu nienależnie udzielonych świadczeń na podstawie przepisów o koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, w § 2 w ust. 1 w pkt 3 uchyla się lit. c.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu podpisania.

Więcej: http://nfz.gov.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH