NFZ ws. zaopatrzenia w wyroby medyczne

Z URZĘDU

Autor: OIA w Łodzi/rynekaptek.pl   02-12-2016, 15:26

NFZ ws. zaopatrzenia w wyroby medyczne NFZ w sprawie zawierania umów

Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ zachęca do składania wniosków o zawarcie umów w rodzaju zaopatrzenie w wyroby medyczne na 2017 rok.

Składanie wniosków dotyczy także lat następnych w zakresach świadczeń na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne, w środki pomocnicze z wyłączeniem środków pomocniczych z zakresu protetyki słuchu i optyki okularowej, a także w zakresie optyki okularowej i protetyki słuchu.

NFZ informuje, że wnioskodawcy, którzy chcą ubiegać się o zawarcie umowy na realizację świadczeń w rodzaju zaopatrzenie w wyroby medyczne, przygotowują wnioski o zawarcie umowy z wykorzystaniem ww. definicji postępowań oraz zgodnie z przepisami zarządzenia Prezesa NFZ z dnia 29 czerwca 2016 r. w sprawie warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju świadczeń zaopatrzenie w wyroby medyczne przy użyciu aplikacji ofertowej dostępnej na stronie internetowej ŁOW NFZ.

Fundusz podaje, że do wniosków o zawarcie umowy należy dołączyć dokumenty określone w ww. zarządzeniu oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje personelu (potwierdzone za zgodność z oryginałem).

Przygotowane wnioski o zawarcie umowy, wersję elektroniczną wraz z wydrukiem, oraz ww. dokumenty należy składać do 10 grudnia 2016 r. w przypadku ubiegania się o zawarcie umowy od dnia 1 stycznia 2017 r. oraz odpowiednio do 10 dnia każdego miesiąca w przypadku ubiegania się o zawarcie umowy od kolejnych miesięcy 2017 r.

NFZ zaznacza, że liczy się data wpływu wniosku do kancelarii Oddziału.

Więcej: http://oia.lodz.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH