NFZ: zmiany w słowniku w zakresie programy lekowe

Z URZĘDU

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   26-01-2018, 16:00

NFZ: zmiany w słowniku w zakresie programy lekowe NFZ publikuje zmiany w słowniku produktów w zakresie programy lekowe (Fot. Archiwum)

NFZ opublikował zmiany w słowniku produktów handlowych zgodnie z publikacją zarządzenia Nr 2/2018/DGL Prezesa Funduszu z dnia 17 stycznia 2018 roku w zakresie programy lekowe.

W związku z publikacją Zarządzenia Nr 2/2018/DGL Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 17 stycznia 2018 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie chemioterapia, Zarządzenia Nr 3/2018/DGL Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 17 stycznia 2018 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju leczenie szpitalne w zakresie programy lekowe oraz Obwieszczenia Ministra Zdrowia z dnia 21 grudnia 2017 r. w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych, udostępniona została nowa publikacja słownika produktów handlowych wersja 268.

Słownik produktów handlowych w. 268.

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH