OIA Bydgoszczy w sprawie nowych numerów pwz

Z URZĘDU

Autor: Pomorsko-Kujawska OIA/rynekaptek.pl   22-02-2017, 15:44

OIA Bydgoszczy w sprawie nowych numerów pwz Komunikat ws. nowych numerów prawa wykonywania zawodu członków Pomorsko-Kujawskiej OIA

Pomorsko – Kujawsko OIA informuje, że w rejestrze prowadzonym przez Izbę, wszystkim jej członkom, którzy mieli wydane prawo wykonywania zawodu przed 2004 r., przypisano nowy numer tego prawa.

W nawiązaniu do komunikatu NFZ w sprawie aktualizacji danych w ewidencji osób zatrudnionych w aptece lub punkcie aptecznym, Izba informuje, że wszystkim członkom OIA w Bydgoszczy, którzy mieli wydane prawo wykonywania zawodu przed 2004 rokiem, przypisano nowy numer prawa wykonywania zawodu.

Zgodne jest to z uchwałą nr IV/35/2005 Naczelnej Rady Aptekarskiej z dnia 23 lutego 2005 r. w sprawie ujednolicenia systemu numeracji praw wykonywania zawodu farmaceuty.

Izba podaje, że każdy członek Pomorsko-Kujawskiej OIA może sprawdzić swój nowy numer pwz na stronie internetowej Centralnego rejestru farmaceutów.

Jednocześnie informuje, że członkowie Izby posiadający prawo wykonywania zawodu wydane przed 2004 r. mogą dostarczyć jego oryginał do biura OIA celem wbicia pieczątki z nowym numerem pwz.

Więcej: http://www.bydgoszcz.oia.org.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH