OIA w Warszawie: program IX Sesji Szkoleniowej Komisji Aptek Szpitalnych

Z URZĘDU

Autor: OIA w Warszawie/rynekaptek.pl   07-09-2016, 15:08

OIA w Warszawie: program IX Sesji Szkoleniowej Komisji Aptek Szpitalnych W Ciechocinku obędzie się szkolenie dla aptek szpitalnych, zakładowych i działów farmacji.

Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie zaprasza IX Sesję Szkoleniową Komisji Aptek Szpitalnych, Zakładowych i Działów Farmacji w Ciechocinku. Sesja odbędzie się w dniach 16-18 września br.

W pierwszym dniu sesji odbędzie się spotkanie z mgr farm. Elżbietą Piotrowską-Rutkowską, prezes Naczelnej Izby Aptekarskiej,  mgr. farm Michałem Byliniakiem, prezesem OIA w Warszawie, jak również mgr farm. Ewą Steckiewicz-Bartnicką, Wojewódzkim Konsultantem w dziedzinie Farmacji
Szpitalnej. 

Dzień kolejny rozpocznie warsztat pt.  „Resuscytacja krążeniowo-oddechowa”, a także posiedzenie naukowo-szkoleniowe pt. „Rzecz o twardości”, które poprowadzi dr hab. n. med. Dariusz Kałka, internista, kardioseksuolog. 

W niedzielę natomiast odbędzie się kolejne posiedzenie naukowo-szkoleniowe pt. "Dyrektywa fałszywkowa w aptece szpitalnej". Podczas posiedzenia będzie przedstawiony program pilotażowy już wdrożony w polskim szpitalu, dotyczący dyrektywy fałszywkowej.

Szczegółowy program.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH