OIA w Warszawie zaprasza farmaceutów na szkolenia

Z URZĘDU

Autor: OIA w Warszawie/rynekaptek.pl   30-09-2016, 14:36

OIA w Warszawie zaprasza farmaceutów na szkolenia W październiku odbędą się cztery posiedzenia w ramach szkolenia ciągłego farmaceutów.

Okręgowa Izba Aptekarska w Warszawie informuje o czterech posiedzeniach naukowo-szkoleniowych w ramach szkolenia ciągłego farmaceutów, które odbędą się w październiku.

Pierwsze dwa posiedzenia odbędą się 15 października br. w Hotelu ARCHE w Siedlcach przy ul. Bryeskiej 134. Tematem będzie "Bezpieczeństwo stosowania NLPZ" oraz "Choroby polekowe jamy ustnej".

Natomiast na sobotę 22 października 2016 r. w Hotelu INTER Hotel w Ostrołęce przy ul. Partyzantów 1, zaplanowane są także dwa szkolenia, którego tematem przewodnim będą „Leki przeciwhistaminowe" oraz "Intereakcje leków roślinnych".

Uczestnicy, którzy posiadają karty ciągłych szkoleń otrzymają certyfikaty potwierdzające uzyskanie 4 punktów edukacyjnych, po 2 punkty za udział w każdym z czterech posiedzeń.

Izba prosi o potwierdzenie swego udziału poprzez wypełnienie karty zgłoszenia, którą należy przekazać do biura Izby (e-mail: anna.skolek@oia.waw.pl, faksem lub pocztą) najpóźniej do wtorku 18 października br.

Więcej: http://www.warszawa.oia.org.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH