Studia na temat działania i stosowania ziół

Z URZĘDU

Autor: ŚIA/ rynekaptek.pl   12-07-2016, 09:42

Studia na temat działania i stosowania ziół Studia podyplomowe dla absolwentów

Katedra i Zakład Farmakognozji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zapraszają na III edycję Studiów Podyplomowych "Zioła w Profilaktyce i Terapii".

Studia skierowane są do absolwentów szkół wyższych zainteresowanych zdobyciem wiedzy na temat działania i stosowania ziół w celach profilaktycznych i leczniczych. Zdobyta wiedza będzie użyteczna w praktyce lekarskiej, farmaceutycznej (apteki, sklepy zielarski, przemysł farmaceutyczny, szczególnie zielarski) i w innych zawodach o profilu medycznym, a także dla osób zainteresowanych ziołolecznictwem.

Wykłady, seminaria i ćwiczenia będą prowadzili doświadczeni nauczyciele akademiccy, pracownicy Katedr i Zakładów UM w Poznaniu (Farmakognozji, Botaniki Farmaceutycznej i Biotechnologii Roślin, Farmakologii, Fizjologii, Technologii Środków Leczniczych), przedstawiciel przemysłu farmaceutycznego. Do prowadzenia wykładów zostali też zaproszeni lekarze różnych specjalności stosujący w praktyce lekarskiej zioła.

Zajęcia (167 godzin) odbywają się w trybie niestacjonarnym, w soboty (godz. 8.30 - 18.00) i w niedziele (godz. 8.00 - 17.00), jeden lub dwa razy w miesiącu.

Studia skierowane są do osób, które ukończyły studia wyższe (co najmniej licencjackie) o profilu medycznym (medycyna, stomatologia, farmacja, kosmetologia, analityka medyczna, pielęgniarstwo), biologicznym, chemicznym, przyrodniczym, innym.

Więcej: http://www.katowice.oia.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE