Szkolenie o prawnych aspektach pracy farmaceuty

Z URZĘDU

Autor: Beskidzka OIA/rynekaptek.pl   08-03-2017, 15:23

Szkolenie o prawnych aspektach pracy farmaceuty Kurs o problemach w codziennej pracy farmaceutów

Beskidzka Okręgowa Izba Aptekarska informuje o szkoleniu „Świadczenia usług farmaceutycznych (zasady, błędy i odpowiedzialność farmaceuty), które obędzie się 26 kwietnia br. w Warszawie.

Szkolenie ma na celu przedstawienie zarówno aktualnych regulacji prawnych odnoszących się do wykonywania zawodu farmaceuty, jak i planowanych zmian w obrębie farmaceutycznego. Ma charakter praktyczny, co oznacza, że podstawową metodą edukacyjną jest analiza aktualnego orzecznictwa sądów polskich (case study).

W trakcie szkolenia zostanie przedstawiona aktualna linia doktryny i judykatury, a także przykładowe stany faktyczne (kazusy), prezentujące problemy, które mogą pojawić się w codziennej praktyce. Szkolenie zakończy się weryfikacją zdobytej wiedzy.

Uczestnikami szkolenia mogą być wszystkie osoby zainteresowane tematyką dotyczącą prawa farmaceutycznego. W sposób szczególny szkolenie dedykowane jest właścicielom i kierownikom aptek, farmaceutom, technikom farmacji, osobom, które zajmują się prawną obsługą aptek oraz osobom reprezentującym apteki w sporach z NFZ i pacjentami.

W trakcie szkolenia Uczestnicy mają możliwość poznania aktualnego orzecznictwa sądów polskich, a co za tym idzie pozyskania wiedzy na temat faktycznego rozwiązywania określonych sytuacji spornych.

W trakcie warsztatów zostaną także przeanalizowane potencjalne błędy związane z realizacją recept, wydawaniem produktów OTC, postępowaniem kontrolnym prowadzonym przez NFZ, co w konsekwencji pozwoli na ich uniknięcie w codziennej pracy.

Warunkiem udziału jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Więcej: http://www.bielsko.boia.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH