Uchwała w sprawie sprawozdań finansowych NFZ

Z URZĘDU

Autor: NFZ/rynekaptek.pl   10-07-2017, 16:00

Uchwała w sprawie sprawozdań finansowych NFZ NFZ opublikował uchwałę ws. sprawozdania finansowego za 2017 i 2018 rok

NFZ opublikował znowelizowaną uchwałę w sprawie powierzenia czynności związanych z udzieleniem zamówienia publicznego na badanie sprawozdania finansowego Narodowego Funduszu Zdrowia za 2017 roku.

Do uchwały Nr 13/2017/III Rady Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 22 czerwca 2017 r. w sprawie powierzenia czynności związanych z udzieleniem zamówienia publicznego na badanie sprawozdania finansowego Funduszu za 2017 r. wprowadza się następujące zmiany:

- tytuł uchwały otrzymuje brzmienie: „w sprawie powierzenia czynności związanych z udzieleniem zamówienia publicznego na badanie sprawozdań finansowych Narodowego Funduszu Zdrowia za 2017 r. i 2018 r.”;

- §1 uchwały otrzymuje brzmienie: „Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na badanie sprawozdań finansowych Narodowego Funduszu Zdrowia za 2017 r. i 2018 r. (to jest: jednostkowych rocznych sprawozdań finansowych oddziałów wojewódzkich i Centrali NFZ oraz rocznych łącznych sprawozdań finansowych NFZ), przeprowadzone zostanie w trybie przetargu nieograniczonego.”

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Więcej: http://nfz.gov.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH