Warszawa: posiedzenie dla farmaceutów

Z URZĘDU

Autor: OIA w Warszawie/rynekaptek.pl   13-02-2017, 14:42

Warszawa: posiedzenie dla farmaceutów Posiedzenie dla farmaceutów w Warszawie

OIA w Warszawie informuje o posiedzeniu dla aptekarzy zatrudnionych w aptekach ogólnodostępnych, na terenie warszawskiej OIA, które obędzie się 5 marca 2017 roku.

Posiedzenie będzie miało miejsce w sali konferencyjnej budynku BZWBK w Warszawie przy Al. Jana Pawła II 17  (jest to nowe miejsce szkolenia).

OIA w Warszawie organizuje 4 posiedzenia naukowo-szkoleniowe w ramach szkolenia ciągłego farmaceutów.

O godz. 9.00 rozpocznie się wykład pt. „Problemy współczesnej receptury” dr n. farm. Elwiry Telejko – kierownika Studium Kształcenia Podyplomowego UM w Białymstoku.

Wykład „Nowości w recepturze aptecznej” wykładowcy dr n. farm. Moniki Gajewskiej z Katedry i Zakładu Farmacji Stosowanej Gdański UM rozpocznie się o godz. 11.00.

Z kolei na godzinę 12.40 zaplanowano wykład mgr farm. Agnieszki Chodkowskej z Zakładu Farmacji Stosowanej WUM pt. „Receptura apteczna w praktyce – maści i pasty”.

Natomiast o 14.00 ma odbyć się wykład „Receptura aseptyczna – teoria i praktyka” dr n. farm. Katarzyny Sosnowskiej z Zakładu Farmacji Stosowanej UM w Białystoku.

Uczestnicy, którzy posiadają karty ciągłych szkoleń otrzymają certyfikaty potwierdzające uzyskanie 8 punktów edukacyjnych – po 2 punkty za udział w każdym posiedzeniu.

Więcej: http://www.warszawa.oia.org.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH