Warszawa: spotkanie dla kierowników aptek

Z URZĘDU

Autor: OIA Warszawa/ rynekaptek.pl   16-05-2016, 10:21

Warszawa: spotkanie dla kierowników aptek

Podczas kolejnego spotkania kierowników aptek omówione zostaną wytyczne dotyczące pracy i funkcjonowania aptek w związku z planowanymi w lipcu br. masowymi imprezami: Szczytem NATO w Warszawie oraz poprzedzające Światowe Dni Młodzieży.

W najbliższą środę, 18 maja, odbędzie się zebranie kierowników aptek ogólnodostępnych, w godzinach: 10.00 - 13.00, w Sali Konferencyjnej „A” Warszawskiego Domu Technika NOT, ul. Czackiego 3/5 (III piętro).

Wiceprezes NRA, Michał Byliniak, przekaże zebranym najnowsze propozycje zmian w przepisach oraz bieżące informacje  i komunikaty.

W trakcie spotkania zaplanowano także wystąpienie mgr farm. Marioli Kostewicz, Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie. Inspektor przekaże wytyczne dotyczące pracy i funkcjonowania aptek w związku z planowanymi w lipcu br. masowymi imprezami: Szczytem NATO w Warszawie oraz poprzedzające ŚDM (Światowe Dni Młodzieży) spotkania młodzieży w ramach Dni w Diecezjach (od 21 do 25.07.br), które odbędą się Warszawie (m.in. na Pl. Piłsudskiego), w Płocku, Radomiu i Siedlcach.

Mec. Anna Banaszewska wygłosi wykład pt. "Prawa i obowiązki farmaceuty związane z realizacją recept", za który można będzie otrzymać 2 pkt. edukacyjne "miękkie".

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH