WOIA proponuje cykliczne spotkania pracowników hurtowni

Z URZĘDU

Autor: WOIA/ rynekaptek.pl   15-11-2016, 13:46

WOIA proponuje cykliczne spotkania pracowników hurtowni Izba chce organizować cykliczne spotkania dla pracowników hurtowni farmaceutycznych

Mateusz Szamałek z WOIA pyta czy znajdą się osoby zainteresowane uczestnictwem w cyklicznych spotkaniach pracowników hurtowni farmaceutycznych z Wielkopolski w ramach i z wykorzystaniem infrastruktury Okręgowej Izby Aptekarskiej.

W związku z niedawnymi zmianami przepisów regulujących funkcjonowanie hurtowni farmaceutycznych (tzw. nowe DPD), obserwujemy wzrost znaczenia, ale także i odpowiedzialności oraz nakładu pracy farmaceutów zatrudnionych w hurtowniach farmaceutycznych - informuje Mateusz Szamałek.

Dodaje: - Na naszych oczach ta grupa zawodowa staje się grupą najwyższej klasy specjalistów w coraz bardziej skomplikowanym otoczeniu hurtowej dystrybucji farmaceutycznej.

W związku z powyższym powstaje potrzeba stworzenia środowiska przyjaznego do nawiązania wspólnych kontaktów, merytorycznej dyskusji oraz wymiany poglądów.

Dlatego mgr farmacji zadał pytanie czy jest zainteresowanie w kwestii organizacji i uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach pracowników hurtowni farmaceutycznych z Wielkopolski.

Więcej: http://www.woia.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH