Zapisy na Zjazd PTFarm do końca lipca

Z URZĘDU

Autor: GOIA/ rynekaptek.pl   11-07-2017, 14:40

Zapisy na Zjazd PTFarm do końca lipca Wniosek o wydłużenie terminu zgłaszania się na Zjazd

Krakowski oddział Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego oraz NRA zachęcają do udziału w XXIII Naukowym Zjeździe PTFarm w Krakowie "Farmacja w Polsce: perspektywy nauki i zawodu" (19-22 września 2017r.).

W ramach Zjazdu zorganizowano konkurs, do którego mogli przystąpić farmaceuci pracujących w aptekach otwartych, przygotowując 10. minutową prezentację i umieszczając na niej logotyp PTFarm.

Prezentacja powinna dotyczyć problematyki zawodowej związanej z warunkami pracy w aptece i aktualnymi problemami środowiska aptekarzy. Nagrodami w konkursie są opłaty zjazdowe (fee) dla autorów pięciu zwycięskich prezentacji.

Jednocześnie przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Zjazdu PTFarm, prof. Włodzimierz Opoka zwrócił się z prośbą do szefowej NRA o przedłużenie terminu zgłoszeń udziału w Zjeździe dla farmaceutów do końca lipca.

Organizatorzy zwracają się też z prośbą o organizowanie przez okręgowe izby aptekarskie konkursów przy wsparciu lokalnych sponsorów, w których nagrodą będzie opłacenie opłaty zjazdowej dla farmaceutów.

Więcej: http://www.goia.org.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH