ZOIA: porady z zakresu prawa farmaceutycznego

Z URZĘDU

Autor: ZOIA/rynekaptek.pl   11-01-2017, 08:46

ZOIA: porady z zakresu prawa farmaceutycznego ZOIA umożliwia swoim członkom skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych

Zachodniopomorska OIA informuje, że od stycznia 2017 roku wprowadza usługę dla swoich członków w postaci porad prawnych z zakresu prawa farmaceutycznego.

Zachodniopomorska OIA w Szczecinie w porozumieniu z kancelarią Szóstak/Municzewski/Malko Adwokaci i Radcowie Prawni s.c. wprowadza usługę porad prawnych także z prawa pracy oraz prawa cywilnego w zakresie spraw związanych z funkcjonowaniem apteki.

Jak podaje Izba, członkowie ZOIA mogą bezpłatnie skorzystać z porad prawnych w trakcie dyżuru prawnika, które będą odbywały się w siedzibie Izby w każdy trzeci czwartek miesiąca w godzinach od 9.00 do 11.00.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z porady prawnej powinny umówić się na dyżur w sekretariacie ZOIA, osobiście, telefonicznie lub drogą mailową.

Z uwagi na określony czas dyżuru, z porad prawnych w ramach jednego dyżuru skorzystać może ograniczona liczba osób, stąd o zapisaniu się na dyżur decyduje kolejność zgłoszeń.

Izba jednocześnie informuje, że warunkiem skorzystania z dyżuru przez członka ZOIA jest brak zaległości w opłacaniu składek członkowskich. Dlatego przed zapisaniem się na dyżur należy sprawdzić czy nie ma zaległości w składkach.

ZOIA podkreśla, że w ramach dyżuru radca prawny nie jest zobowiązany do sporządzania projektów pism, wydania opinii na piśmie, nie prowadzi spraw ani nie ma obowiązku udzielania porad z innych dziedzin.

Porady prawne dla członków ZOIA są nieodpłatne wyłącznie w trakcie dyżuru w siedzibie ZOIA.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH