REDAKCJA portalu rynekaptek.pl

Atrium Centrum
Aleja Jana Pawła II 27 (2 p.)
00-867 Warszawa
tel. (22) 550 69 10
fax (22) 550 69 26

REDAKTOR NACZELNA

Luiza Jakubiak
tel. 660 473 643
luiza.jakubiak@rynekaptek.pl


WYDAWCA

PTWP-ONLINE Sp. z o.o.
Katowice Business Point
ul. Piotra Ściegiennego 3
40-114 Katowice
tel./fax (032) 209 13 03

Prezes Zarządu: Wojciech Kuśpik
tel. (032) 209 13 03
wojciech.kuspik@ptwp.pl


DZIAŁ MARKETINGU I REKLAMY

reklama@ptwp.pl

Dyrektor działu: Tomasz Ruszkowski
tel. (032) 209 13 03
tomasz.ruszkowski@ptwp.pl

Dorota Matysik, menedżer portalu (farmacja)
dorota.matysik@rynekaptek.pl
tel. (032) 209 10 42 w. 141

Milena Dobrzańska, specjalista ds. marketingu (medycyna, sprzęt medyczny)
milena.dobrzanska@ptwp.pl

Anna Mońka, menedżer ds. klientów strategicznych (finanse)
anna.monka@rynekaptek.pl

Rafał Sikora, menedżer ds. klientów strategicznych (informatyka)
rafal.sikora@rynekaptek.pl


DZIAŁ PROMOCJI

promocja@ptwp.pl

Dyrektor działu: Agnieszka Jakubczyk
tel. (032) 209 13 03
fax (032) 253 06 77
agnieszka.jakubczyk@ptwp.pl

Ewa Matera, specjalista ds. promocji, menager projektów konferencyjnych
tel. (032) 253 63 68
ewa.matera@ptwp.pl


DZIAŁ WSPARCIA PORTALI INTERNETOWYCH

- rozwój i promocja portali, wymiana treści

Kierownik Działu: Patryk Felner
tel. (032) 209 10 42 w. 126
patryk.felner@ptwp.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH