Apteki „Na dobre i na złe" dominują Opolskiego Hipokratesa

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: ms   19-09-2014, 11:49

Apteki „Na dobre i na złe" dominują Opolskiego Hipokratesa

19 września na czele aptek rywalizujących o laur Opolskiego Hipokratesa jest apteka „Na dobre i na złe" z Opola, ale goni ją apteka Chmielowicka z Chmielowic.

Do końca 28 września 2014 r. głosować można na najlepszą aptekę w szóstej edycji plebiscytu Opolski Hipokrates. Jest duża szansa, że w rywalizacji zwycięży apteka „Na dobre i na złe", a to dlatego, że spośród kilkudziesięciu zgłoszonych kandydatów, cztery apteki noszą właśnie taką nazwę i wszystkie cztery są na czele rywalizacji. 19 września 2014 r. liderem była apteka „Na dobre i na złe" z Opola przy ul. Ogrodowej - 1937 głosów, na drugim apteka Chmielowicka z Chmielowic - 1880 głosów, na trzecim apteka „Na dobre i na złe" przy ul. Byczyńskiej z Kluczborka - 301 głosów, na czwartym apteka „Na dobre i na złe" przy ul. Licealnej z Opola - 240 głosów, na piątym apteka oczywiście „Na dobre i na złe" przy ul. Pieloka, z Olesna - 182 głosy. Kolejna apteka Berni, z Rozmierza miała 53 głosy.

Wyniki głosowania zostaną ogłoszone 29 września na stronie internetowej nto.

Partnerami szóstej edycji plebiscytu „Opolski Hipokrates" są: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Oddział Wojewódzki NFZ w Opolu, Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu, Opolski Oddział Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii.

Podobał się artykuł? Podziel się!
comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH