Biomed Lublin zawarł porozumienie z PARP

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: money.pl/rynekaptek.pl   21-09-2017, 13:23

Biomed Lublin zawarł porozumienie z PARP Porozumienie wynika z realizacji strategii restrukturyzacji finansowej

Biomed Lublin podpisał z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości porozumienie w przedmiocie odroczenia i rozłożenia na 3 raty płatności w łącznej kwocie 30,79 mln zł, wynikającej z postępowania restrukturyzacji finansowej - podaje portal money.pl.

„Zgodnie z postanowieniami porozumienia spłata wynikającej z układu wierzytelności przysługującej PARP w łącznej kwocie 30 793 278,63 zł została rozłożona na trzy raty” – podaje spółka.

Do 27 grudnia br. do PARP musi wpłynąć pierwsza rata układowa. Spłata drugiej raty ma nastąpić do 22 września 2018 r., natomiast trzecia do 22 września 2019 r.

Biomed-Lublin podał, że porozumienie zostało zawarte z zastrzeżeniem terminowego wykonania przez spółkę określonych czynności oraz ustanowienia wymaganych zabezpieczeń.

Jedną z takich określonych czynności jest zawarcie przez Biomed umowy sprzedaży marki parasolowej produktu leczniczego Lakcid z inwestorem branżowym - do 20 grudnia 2017 r., chyba że do tego dnia emitent dokona spłaty I raty układowej.

Spółka podkreśliła, że zawarcie porozumienia z PARP jest elementem konsekwentnie realizowanej strategii restrukturyzacji finansowej.

Więcej: https://www.money.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH