CSL Behring rozszerza działanie na Rosję

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: PAP/ rynekaptek.pl   11-12-2015, 15:22

CSL Behring rozszerza działanie na Rosję

Otwarcie biura moskiewskiego wzmacnia obietnice CSL Behring, iż będzie dostarczała środki lecznicze dla pacjentów z rzadkimi chorobami.

Producent środków bioterapeutycznych, CSL Behring, ogłosił swoją najnowszą ekspansję geograficzną zmierzającą do zapewnienia większej liczbie pacjentów dostępu do leczenia, rozpoczynając działalność w Rosji. Jest to szczególnie istotne, ze względu na fakt, iż system opieki zdrowotnej w Rosji wciąż wymaga udoskonalenia bioterapii i produktów.

Roczne wykorzystanie niektórych klas wskazanych leków w Rosji jest znacznie niższe od potrzebnego poziomu. Na przykład, zużycie immunoglobuliny w Rosji w przeliczeniu na jednego mieszkańca jest 10 do 20 razy niższe aniżeli w USA i niektórych krajach europejskich.

Działając w ponad 30 krajach, CSL Behring koncentruje się w niektórych krajach na rozwój terapii na bazie białka do leczenia krwawień, niedoborów odporności, dziedzicznej choroby układu oddechowego i dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego, jak też zaburzeń neurologicznych. CSL Behring jest spółką córką CSL Limited.

Firma obecnie posiada siedem produktów zarejestrowanych w Rosji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

CZYTAJ TAKŻE

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE