Farmaceuci do Sejmu

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: LJ/ rynekaptek.pl   09-10-2015, 10:02

Farmaceuci do Sejmu Niedługo wybory. Spotkajmy się przy urnach

25 października br. odbędą się wybory do Parlamentu RP. W szranki o fotel posła stanęli również farmaceuci. Poniżej lista kandydatów (w kolejności alfabetycznej).

Bartosz Bembnista, jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. Ubiega się o mandat posła w okręgu bydgoskim nr 4, startuje z 11 miejsca. Mieszka w Janowcu Wielkopolskim. Zawodowo jest farmaceutą.

Karolina Buchwald – Sołowiej, farmaceutka z apteki szpitalnej, z okręgu nr 39 w Poznaniu, startująca z list KUKIZ’15 z 11 pozycji. Urodzona w 1982 roku. AbsolwentkaUniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Mieszkanka Zalasewa w gminie Swarzędz. Członek Polskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Onkologicznych. Obecnie pracuje na stanowisku kierownika apteki szpitalnej w szpitalu o profilu onkologicznym.

Małgorzata Górniewska, startuje z miejsca 7 na liście wyborczej ugrupowania NOWOCZESNA w okręgu wyborczym nr 17 - Radom. Z zawodu farmaceuta.

Marcin Kożuchowski, startuje z list PiS, w okręgu wałbrzyskim (nr 2), z 6 miejsca. Farmaceuta z Kłodzka. Studiuje prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktywista, walczy o przedłużenie obwodnicy Kłodzka i budowę drogi ekspresowej, która zastąpiłaby niebezpieczną drogę krajową. Wcześniej robiła to jego żona, ale zginęła w wypadku właśnie na tej drodze.

Grzegorz Kucharewicz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość. W wyborach startuje z okręgu nr 24 (Białystok), z 9 pozycji na liście. Obecny prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej.

comments powered by Disqus

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z FARMACJĄ!

Newsletter

Najważniejsze informacje portalu rynekaptek.pl prosto na Twój e-mail

Rynek Aptek: polub nas na Facebooku

Rynek Aptek: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

OSTATNIO KOMENTOWANE

POLECAMY W PORTALACH