Farmaceuta Mistrzem Polski w biegu górskim

FINANSE I ZARZĄDZANIE

Autor: SIA/ rynekaptek.pl   30-07-2015, 13:49

Farmaceuta Mistrzem Polski w biegu górskim Farmaceuta-sportowiec

Mgr farm. Konrad Kulak zdobył tytuł Mistrza Polski w XV Biegu Górskim na Szczyt Pilska - informuje Śląska Izba Aptekarska.

- Nasz Kolega - mgr farm. Konrad Kulak wygrał Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników, które w lipcu bieżącego roku odbyły się w ramach XV Biegu Górskiego na Pilsko - nie kryje zadowolenia ŚIA.

Bieg odbywał się na dystansie 10 km z przewyższeniem 948 m, a jego trasa przebiegała od Korbielowa, poprzez Halę Miziową a następnie żółtym szlakiem na szczyt Pilska. Pan Konrad pokonał tę trasę w imponującym czasie 1 godz. 16 min. 20 sek. zdobywając tym samym złoty medal i tytuł Mistrza Polski.

Mgr farm. Konrad Kulak jest absolwentem Wydziału Farmaceutycznego w Sosnowcu, a od 2005 roku sprawuje funkcję kierownika Apteki Św. Józefa w Kroczycach. Od 2007 roku równolegle, czynnie uczestniczy w działaniach tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Prywatnie farmaceuta dzieli życie z żoną Alicją, również farmaceutką i jest szczęśliwym tatą półrocznego Józia. Poza obowiązkami rodzinnymi, zawodowymi i strażackimi, w wolnym czasie znajduje przyjemność we wspinaczce, skitouringu, żeglarstwie morskim i wyprawach zabytkowymi motocyklami.

Redakcja - jako fan gór i wypraw górskich - dołącza się do gratulacji.